טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

אחרי ההשתלה - נחוץ לדעת

 

כמה אושר

כמה התרגשות להיות אחרי ההשתלה שכל כך חיכיתם וייחלתם לה, אנו יודעים כמה חששות יש אחרי ההשתלה, מה נכון ומה לא, כיצד עליכם לפעול, איך להתנהג, במה להשתמש...רבות השאלות ואנחנו פה כדי לעשות מעט סדר בבלגן. אין ספק שעליכם להיות זהירים מבעבר בימים שאחרי ההשתלה על מנת לא לקבל מכה או כל נגיעה אחרת באיזור ההשתלה, אך זה לא כזה מסובך כפי שזה נשמע. בשבוע הראשון לאחר ההשתלה אתם וכרית טיסה איכותית הופכים לחברים הכי טובים, כרית השינה תשמש אותכם במהלך שבוע ימים על מנת שהאיזור המושתל לא יפגע בעת השינה. אין לחפוף את הראש בימים אלו ויש להמנע מחשיפה לשמש, במידה ויש כאבים מומלץ לקחת משככי כאבים, זה טבעי ויחלוף בהקדם.

חשוב לדעת

לעיתים עלולים להיווצר גלדים באיזור ההשתלה - כמו נקודות שחורות על הקרקפת אך אל דאגה הם יתייבשו ויפלו בהקדם. אל תילחצו ממראה הקרקפת שלכם, גם אם היא יבשה או סדוקה מדובר במצב נורמלי ותקין. אין ספק שהראש שלכם עבר טראומה במהלך השתלת השיער, תנו לגוף שלכם לנוח ותנו לו את הזמן שלו, נוחו הרבה שתו הרבה מים ופשוט היו נינוחים, לחץ ודאגה לא יועילו לתהליך ההשתלה ולהטמעת הזקיקים. לאחר שלושה חודשים של מנוחה הזקיקים יתחילו לייצר שערות וכבר תוכלו לראות תוצאה ראשונית של ההשתלה, לאחר כ 8 חודשים תוכלו לראות 50% מהתוצאה ובסופו של דבר לאחר שנה תוצאה מירבית ומיטבית של ראש מלא שיער.

מומלץ שלא

במידה ואתם עובדים בעבודה פיזית , נסו לבקש אישור מחלה לתקופת ההחלמה, רצוי להמנע מכל מגע באיזור המושתל, במידה ויש לכם עוד שאלות, מעוניינים בייעוץ ועוד פנו אלינו ונשמח לעזור. חברתנו עוסקת בתחום השתלות השיער למעלה מ 15 שנה ובעלת ידע רב וניסיון בתחום ואלפי לקוחות מרוצים שנהנים מראש מלא שיער, אל תאמרו נואש וצרו קשר עוד היום.
  • אחרי ההשתלה - נחוץ לדעת
  • אחרי ההשתלה - נחוץ לדעת