טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

דיטיסי המלצות | די טי סי המלצות | DTC המלצות

בואו ותגלו ע"י בדיקה מיקרוסקופית ייחודית לנו, ללא כאבים!!! אם אתם מתאימים לטיפול השתלת שיער! אל תבצעו השתלת שיער ללא הבדיקה המקדימה שתעניק לכם מידע מדויק אודות אחוזי ההצלחה של ההשתלה. אצלנו הלקוח מעל לכל וכל המידע חשוף בפניו - במידה והבדיקה מראה שהמטופל שלנו איננו מתאים להשתלת שיער (וקיימים מצבים שכאלו) אנו לא נשלח אותו לבצע טיפול השתלה כשאנו יודעים מראש שהסיכויים להצלחה נמוכים. אנו רוצים להעניק לכם את הטוב ביותר ואנו מתחייבים ל 100% הצלחה במידה והבדיקה הראשונית תקינה. בואו ובדקו את מידת התאמתכם להשתלה - זה כדאי! למידע נוסף אודות דיטיסי המלצות | די טי סי המלצות | DTC המלצות צרו קשר ונשמח לעזור.

אז איך זזה הולך?

בתהליך קצר ומדויק ללא כאב וללא גרימת נזק לקרקפת או לשיער אנו נבדוק את הזקיקים שלכם ע"י מכשיר מיקרוסקופי מתקדם, נבדוק את שורשי את השיער, המבנה, את עור הקרקפת ועוד פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון טרם ביצוע השתלת שיער. לאחר סיום הבדיקה תקבלו אבחון מדויק לגבי אופי ההתקרחות שלכם, הדלילות שלכם והאם אתם מתאימים לטיפול של השתלת שיער או לא. במידה ונמצאתם מתאימים - נתחיל בייעוץ מקצועי אודות סוג ההשתלה שתתאים לכם, תהליך ההשתלה ועוד... אצלנו תקבלו את כל המידע הנחוץ באופן דיסקרטי ואישי - ותוכלו להחליט בצורה שקולה ורגועה אודות המשך תהליך ההשתלה.

נמצאתם מתאימים להשתלה? מזל טוב!!!

אצלנו בדוד כץ תקבלו ייעוץ מקצועי על כל תהליך ההשתלה שעומד לפניכם, על מה נדרש לפני, במהלך ואחרי! אנו חושפים בפניכם את הכל - כך שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם במדויק! נעניק לכם במסגרת החבילה שתבחרו - טיסות לטורקיה הלוך חזור, ליווי צמוד שלנו ושל נציג DTC, ומתורגמן צמוד! תהנו משהייה מפנקת במלונות הכי יוקרתיים בטורקיה , העברות עלינו! וכמובן והכי חשוב - רופאים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, בתי חולים מתקדמים ומתמחים בהשתלות שיער בעלי וותק של שנים, וליווי לאורך כל הדרך כולל שלבי ההחלמה והצמחת השיער. אנו פה עבורכם תמיד לכל שאלה. למידע נוסף אודות דיטיסי המלצות | די טי סי המלצות | DTC המלצות צרו קשר ונשמח לעזור.