טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

די טי סי | די טי סי השתלת שיער

לקוחות יקרים - היום קל יותר מתמיד להנות מראש מלא שיער , עם הטיפולים החדשניים והמתקדמים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שאתם יוצאים לדרך חדשה! לאחר בדיקת מיקרוסקופ ייחודית שמתבצעת רק אצלנו נוכל לדעת אם תימצא מתאים להשתלת שיער, חשוב מאוד לבצע בדיקה מסוג זה על מנת לא להגיע לטורקיה, לבצע השתלה בצורה עיוורת ולא לדעת מה יהיו התוצאות. אם כבר אתם הולכים על השתלת שיער - חשוב לעשות זאת בדרך הנכונה!

במידה ואתה מתאים להשתלה... מה הלאה?

אז לאחר הבדיקה המיקרוסקופית של זקיקי השיער, סוג העור ועוד מאפיינים, נוכל לדעת בוודאות אם אתה מתאים להשתלה או לא ולחשוף בפניך את כל האמת. אצלנו הלקוח עומד תמיד ראשון ואנו שקופים מולו! לאחר שבוצעה התאמה תקבל ייעוץ מקצועי על תהליך ההשתלה לפני ואחרי, אנו נסדר לך את חבילת הכל כלול שלנו שתתאים לצרכיך, תהנה מליווי צמוד של צוות מקצועי לכל אורך התהליך, תשהה במלון יוקרתיים, תהנה מארוחות מסודרות ומנסיעות V.I.P אין ספק שהבחירה שלכם לביצוע ההשתלה כאן אצלנו בדוד כץ היא הבחירה הנכונה!

היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

אנו מזמינים אתכם להכנס לאתר שלנו ולהתרשם ממגוון ענק של תמונות של מטופלים שביצעו השתלות שיער, די טי סי  | די טי סי השתלת שיער ועוד... לקרוא על התהליכים השונים, על הצוות המקצועי שלנו ועל מגוון החבילות שאנו מציעים לכם. אנו פה עבורכם 24/7 לכל שאלה.

אודותינו

חברת דוד כץ מתמחה בדי טי סי | די טי סי השתלת שיער - עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום, צוות רפואי מהמומחים בעולם, בתי חולים מתקדמים ומקצוענים בתחום השתלות השיער, צוות מקצועי שזמין עבורכם סביב השעון, חבילות במחירים אטרקטיביים, ובדיקה מיקרוסקופית ייחודית לנו אתם יכולים להיות בטוחים ושלווים שבחרתם נכון! למידע נוסף צרו עמנו קשר כעת.