טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

דר מוראט השתלת שיער | דר מוראט השתלת שיער בטורקיה

אנו יודעים שאם חשקה נפשכם מזה הרבה זמן בהשתלת שיער, וגלשתם באינטרנט , ובדקתם באתרי השתלות שונים, וביקשתם המלצות אתם כבר קצת בעניינים, ובטח לא פעם נתקלתם במידע אודות ד"ר מוראט קונקצ'י - המומחה בקנה במידה עולמי להשתלות שיער. אם יצא לכם לקרוא עליו בטח תדעו כבר שמורט הוא המוביל בעולם להשתלות שיער, הוא מגשים את חלומותיהם של מטופלים רבים לשיער מלא, שופי ובריא בתוך זמן קצר מרגע ההשתלה.

במה הוא שונה מאחרים?

רבים יספרו לכם על מקצוענים בתחום... אבל הכשרון הגדול ביותר של ד"ר מוראט הוא ביצירת קו מושלם לשיער, הקו החשוב ביותר לשרטוט בעת ההשתלה, מה שמבטא את הגבול בין הפנים לאיזור צמיחת השיער בראש, וכל זאת ע"י מראה טבעי ואסתטי שאין שני לו. שרטוט קו השיער הוא לא מה בכך, חשוב לקחת את מאפייני המטופל כגון גיל, מבנה הראש, סגנון הפנים ועוד... וכל זאת כדי לייצר מראה טבעי בפריסה נכונה של זקיקים. למידע נוסף אודות דר מוראט השתלת שיער | דר מוראט השתלת שיער בטורקיה היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

חשוב לדעת אודות ד"ר מוראט

עם ניסיון רב שנים שצבר ד"ר מוראט אין ספק ששמו הולך לפניו, תחום ההשתלות זה התחום העיקרי של ד"ר מוראט ובו הוא מצטיין! ד"ר מוראט הוא חבר באיגוד האירופאי להשתלות שיער, FUE, ותמיד מקפיד להתעדכן בכל מה שחדש ולהשאר בפסגה! מגוון שיטות הטיפול של ד"ר מוראט רבות ומותאמות אישית למטופל שעומד מולו, אם בחרתם בו בחרתם בהצלחת טיפול השתלת השיער שלכם - ואתם יכולים לישון בראש שקט!

עלינו

חברת דוד כץ מובילה את תחום השתלות השיער בישראל ומעניקה לכם את טיפולי השיער וההשתלות המתקדמים בארץ ובעולם! עם צוות הרופאים המקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיש, בתי החולים המוכרים והידועים בתחום, הליווי האישי שלנו, מענה 24/7, נסיעות וטיסות ברמה הכי גבוהה, חבילות הכל כלול ומחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס - אתם יכולים להיות רגועים ולהגיע להגשים את חלומכם כבר היום. היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מעוד מידע אודות דר מוראט השתלת שיער | דר מוראט השתלת שיער בטורקיה.