טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

דר מוראט DTC | דר מוראט דוד כץ | מומחה להשתלת שיער דר מוראט

אז מדוע חשוב ביותר לבחור ברופא מקצועי ומיומן בתחום השתלות השיער? כי בסופו של דבר הרופא המקצועי שבו אתם בוחרים הוא שיתן לכם את התוצאה של השתלת השיער, בידיו נמצאת כל האחריות! על כך אסור לוותר - וחשוב ביותר לבצע שיעורי בית מקיפים על רקע הרופא, ניסיונו, וותק, המלצות מטופלים, ביקורות, תמונות ועוד.. ברשת המדיה הנרחבת תוכלו למצוא כל מידע אודות הרופא בו בחרתם ולבצע בדיקה מקיפה על מנת להיות רגועים ובטוחים שבחרתם נכון! אנו בדוד כץ ממליצים בחום על אחד הרופאים המובילים בישראל ובעולם להשתלות שיער - דר מוראט DTC | דר מוראט דוד כץ | מומחה להשתלת שיער דר מוראט.

למה דווקא ד"ר מוראט?

רבים שמעו ומכירים את ד"ר מוראט, ושמו אין ספק הולך לפניו! הכשרון הגדול שלו בזכות שנים רבות של ניסיון וותק בתחום הוא ביצירת קו שיער מושלם בין הפנים לשיער הצומח, מה שמעניק לתווי הפנים של המטופל מראה טבעי ומושלם! לא כל רופא של השתלות שיער יודע לבצע קו שיער שכזה ברמה מדויקת, ולעיתים כשבוחרים רופא לא מיומן ולא מקצועי מספיק התוצאה עלולה להיות מאכזבת עבור המטופל - ולכן אנחנו איננו מתפשרים על פחות מהטוב ביותר ומעניקים לכם את הטיפול המסור ביותר אצל הטוב ביותר בעולם - דר מוראט DTC | דר מוראט דוד כץ | מומחה להשתלת שיער דר מוראט!

מאז ועד היום

מאז 1992 הפך ד"ר מוראט לשם דבר בעולם השתלות השיער - לאחר סיום לימודיו כמצטיין הפך לרופא מרדים, לאחר מכן עבד במרפאות כאב, התמקצע בשיטות שונות לאבחון וטיפול כאבים, הפך למרצה באקדמיה ואז הגיע לתחום השתלות השיער המכובד עם ידע וניסיון עצום בכל הקשור למניעת כאבים בעת התהליך, ד"ר מוראט מבצע את הטיפול של השתלת השיער תחת טשטוש מה שגורם למטופל לא להרגיש כאב כלל וכלל! הליווי הצמוד שלו נמשך מול המטופל גם לאחר ההשתלה והוא הסיבה שרבים כבר אינם חוששים לעבור השתלת שיער.

אודותינו

דוד כץ מומחה בתחום השתלות השיער ומעניק לכם לקוחות יקרים את הטוב ביותר שיש! עם מגוון חבילות בהתאמה אישית תוכלו להנות מחבילה המתאימה לכם במדויק , להנות מטיסות יוקרתיות, בתי מלון איכותיים והכי חשוב בתי חולים המתמחים בתחום השתלות השיער , רופאים מקצועיים מהשורה הראשונה, ליווי צמוד שלנו 24/7 , מענה וייעוץ לכל שאלה ובדיקה מיקרוסקופית ייחודית המתבצעת רק אצלנו! למידע נוסף אודות דר מוראט DTC | דר מוראט דוד כץ | מומחה להשתלת שיער דר מוראט היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.