טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

האיזור התורם של המטופל להשתלה

 

איזור תורם - חשוב לדעת

כשמדברים על השתלת שיער מדברים קודם כל על האזור התורם של המטופל, אין השתלת שיער ללא אזור תורם מכובד ותקין היכול להעניק זקיקים איכותיים וטובים. ברוב המקרים אצל הגברים האזור התורם הוא מאחורי הראש בעורף או מאזור הזקן. קודם כל בבדיקה הראשונית של המטופל נחוץ לבדוק כמה זקיקים נדרשים על מנת למלא את אזור ההתקרחות המיועד, האם זה רק במפרצים או בכל הקרקפת או רק באזורים מסוימים, רופא מקצועי ומיומן יודע לנתב ולהבין בדיוק איפה האזורים הבעייתיים הנדרש לבצע בהם השתלה, ומה הפוטנציאל להצלחת ההשתלה. רופא מקצועי ידע להעניק את כל המידע בצורה פתוחה וגלויה ללקוח, בלי הסתרות ובלי שקרים, הכל פתוח ושקוף על מנת לקבל את התוצאה המיטבית.

בדיקה קפדנית

כאשר לוקחים זקיקים מאיזור תורם כלשהו אצל המטופל חשוב מאוד שהאזור יהיה בריא ומלא זקיקים, בין 70 ל 80 זקיקים לסמ"ר, רופא מקצועי ידע בדיוק האם האזור התורם הוא מספיק ותקין להשתלת שיער. גורמים רבים ושיקולים רבים משפיעים על תהליך החלטת השתלת השיער ובראשם עומד האזור התורם, אין ספק שהוא חלק עיקרי ומרכזי בהחלטה לפי איכות וצפיפות הזקיקים. כל מטופל עובר בדיקה מיקרוסקופית בלעדית לנו על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עוד טרם הגעתו לטורקיה. כבר אצלנו כאן בארץ תוכלו לקבל מסקנות והבנות על האזור התורם והאם אתם מועמדים פוטנציאלים להשתלת שיער.

אודותינו

חברת דוד כץ מוכרת בעולם השתלות השיער מזה שנים רבות, אלפי לקוחות מרוצים כבר עברו טיפולי השתלה מוצלחים ונהנים מתוצאות מושלמות של ראש מלא שיער, בריא ויפה. אצלנו תהנו מצוות מקצועי שזמין עבורכם 24/7, חשוף בפניכם ומעניק לכם את כל המידע, הטיפים וההמלצות שעליכם לדעת טרם השתלת השיער. הנכם מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולהתרשם מהתמונות, הלקוחות, ההמלצות, הסרטונים ועוד... צרו קשר ונשמח לעזור.
  • האיזור התורם של המטופל להשתלה
  • האיזור התורם של המטופל להשתלה