טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

הסוף לתופעות הלוואי של פרופסיה - הכיצד?הכנה רוקחית מהי?

כאשר מדברים על פרופסיה לרוב מדברים קודם כל על תופעות הלוואי של הכדור או המשחה, אך בשנים האחרונות השתפר המצב פלאים ובזכות רוקחות טבעית בה המינונים הרבה יותר מדויקים ומתאימים לראש המטופל, תופעות הלוואי פחות פלאים והמטופלים אינם מרגישים בהם כלל. קודם כל ומעל לכל אתם לא תרכשו לעולם תוסף פרוספיה על דעת עצמכם! רק רופא עור מקצועי ומיומן יכול להעניק לכם את הכדור או המשחה במינון שהוא רואה לנכון שיטיב עמכם בצורה הטובה ביותר, לאחר התאמת המינון הרופא ישלח אתכם לבית מרקחת שם ירקחו לכם את התמיסה או הכדור באופן בו הוא המלית.

מהי העדיפות של המטופלים?

לרוב מטופלים רבים החווים נשירת שיער יעדיפו לקבל את הפרופסיה בתור המשחה ופחות בכדור, מדוע? מחקרים רבים הראו כי הכדור מגיע ישירות לכבד ויכול לעשות בעיות רבות אחרות ואף לא לטפל בנשירה במקרה בו הכבד נפגע, היתרון במשחה הוא הפחת תופעות הלוואי בצורה משמעותית! הכנה רוקחית נעשית במעבדות ובתי מרקחת פרטיים - ולוקח מספר ימים עד שהתוצר מתקבל באופן סופי ורק לאחר מכן יקראו לכם להגיע לסניף לקבלו ולהתחיל בשימוש.

מינוקסידל

רבות דובר על מינקוסידיל למניעת נשירה אך בשנים האחרונות לאחר ניסוים ובדיקות על מטופלים הבחינו שהשילוב בין שני התרופות הפרופסיה והמינוקסיל יוצרים יחד פלאים! לעיתים יש בעיה בזמינות המוצרים ולכן ניתן וכדאי לרכוש מראש כמות גדולה על מנת לא להתקע ללא בהמשך הדרך, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם רופא העור שלכם טרם התחלת השימוש במינוקסידיל, בפרופסיה או בשילוב בין שניהם.

אודותינו

חברת דוד כץ בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום השתלות השיער, הויטמנים, התרופות, המשחות ועוד מגוון ענק של אפשרויות היכולות לתרום להפסקת הנשירה והאצת הצמיחה, חברתנו פועלת למעל לקוחותינו בתחום השתלות השיער מזה שנים רבות ולזכותנו אלפי לקוחות מרוצים בעלי שיער שופע ובריא, גם אתם רוצים להנות מראש מלא שיער? פנו אלינו ונשמח לעזור. הנכם מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולקבל את כל המידע הנחוץ.
  • הסוף לתופעות הלוואי של פרופסיה - הכיצד?
  • הסוף לתופעות הלוואי של פרופסיה - הכיצד?