טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

השיטות המומלצות להשתלת שיער

ישנן מגוון שיטות להשתלת שיער - כאשר ה 3 הבולטות בינהן הן: FUT , FUE, DHI במאמר זה נשמח להסביר על כל אחד מהשיטות על מנת לכוון אתכם ולתת לכם טעימה קטנה מעולם השתלת השיער. שנתחיל?

FUT

אין ספק שזוהי השיטה המוכרת והמפורסמת ביותר בעולם השתלות השיער, רבים המומחים אשר בוחרים לעבוד בשיטת ה FUT כאשר כמובן היא מתאימה למטופל, (ברוב המקרים כך הדבר), בשיטה זו נלקח מראש המטופל פס מהחלק האחורי של ראשו, מהפס הזה נלקחות חתיכות קטנות (הכל מתבצע תחת מיקרוסקופ) ואת הזקיקים שיוצאים מחתיכות אלו משתילים בראש קדמת השיער באיזורים המתקרחים של המטופל, כמות הזקיקים המתקבלת היא גדולה יותר משיטות אחרות ולכן מומלצת יותר השיטה הזו.

FUE

גם שיטת ה FUE היא אחת המוכרות והמומלצות בתחום השתלת השיער - גם פה בזהה לשיטה הקודמת נלקחים זקיקים מאחורי הראש של המטופל באורך של 1 מ"מ, ואת הזקיקים האלו מבריאים ומחדירים חזרה לקרקפת לאיזורים המתקרחים הנדרשים. בתהליך זה קיימת אפשרות קטנה של הותרת צלקת מזערית באיזור לקיחת הזקיקים ולכן ממליצים למטופל בהמשך הדרך להאריך את שער שם על מנת לטשטש את מראה הצלקת שנותרה בתהליך.

DHI

והשיטה השלישית והאחרונה עליה נדון במאמר זה היא ה DHI - שיטה יחסית חדשנית בתחום השתלות השיער, שיטה זו מתייעלת בעט מיוחד לקרקפת , העט חד ובקצהו של העט מניחים את הזקיק ויחד משתילים את הזקיק לראש המטופל, תעלת הזקיק נפתחת בעת התהליך והזקיק נדחף פנימה. שיטה זו היא יקרה יותר ונועדה לאיזורים קטנים יותר ללא צורך בגילוח.
כל אחת מהשיטות הנ"ל טובות ואיכותיות והתאמתן למטופל או למטופלת נעשית אך ורק בהנחיית רופא מקצועי הבקיא בתחום שיודע להתאים את השיטה הנכונה למטופל שמולו. למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.
  • השיטות המומלצות להשתלת שיער
  • השיטות המומלצות להשתלת שיער