טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

השתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר | השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר

 

אז תכנון ושלבי השתלת השיער - כיצד זה עובד?

נתחיל בראיון רפואי בו צוות רופאים מקצועי יעברו על תוכניות ההשתלה שלכם ויבדקו את כשירות המטופל מבחינה בריאותית ונפשית וכמובן תיאום ציפיות מולכם על מנת לקבל את התוצאה המושלמת ביותר, לאחר מכן יבוצע תכנון קו השיער שזהו החלק הכי קריטי בתהליך, על מנת שיראה בהתאמה מושלמת למבנה הפנים, גיל המטופל והצפיפות הרצויה. לאחר מכן בשלב השלישי תבוצע הערכת כמות הזקיקים להשתלה, תתבצע בדיקה ומיקסום של האיזורים הנבחרים, ולאחר מכן תתבצע הרדמה ללא כאב, יזריקו לכם חומר מטשטש על מנת שלא תרגישו כאב בזמן הזריקות בראש ובמהלך ההשתלה, השלבים הבאים הם: טיפול העשרה לקליטת הזקיקים, איסוף ושימור הזקיקים, שיטת ההשתלה, ותוצאות ההשתלה. התוצאה: השתלה צפופה במראה טבעי עם זמן החלמה קצר! היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מגוון תמונות ולקוחות שעברו השתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר | השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר

השתלה היא תהליך כירוגי - אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

ביחרו אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון וותק בתחום, אנשי מקצוע שילוו אותכם באופן אישי החל מהשיחה הראשונית ועד שנים אחרי תום הטיפול, בצעו סקר שוק נרחב, בקשו המלצות, ראו סרטונים ותמונות, בקרו בחברה בה את בוחרים, אל תקנו חתול בשק במיוחד שמדובר על בריאותכם! אנחנו כאן בדויד כץ מעניקים לכם את השירות הטוב ביותר, עם צוות רופאים מקיף ובעל ניסיון שילווה אותכם מהרגע הראשון! לתמונות וגלריות, המלצות ולקוחות - היכנסו לאתר והתרשמו.

אז מה אנו מעניקים לכם?

חברתנו היא המומחית ביותר בארץ להשתלות שיער בטורקיה ומטפלת במגוון פתרונות לנשירה, דילול והתקרחות, אנו מעניקים פיקוח רפואי מלא של רופאי עור מקצועיים ובעלי ניסיון וותק של שנים בתחום! אבחון מקיף ומדויק של הבעיה והתאמת פתרון בהתאמה אישית, בירור אודות סוגי טיפול שונות בהתאם לנתוני הלקוח, שירות מסור ומקצועי לאורך כל הדרך החל מהשיחה הראשונית, צוותים מקצועיים, ליווי צמוד 24/7 ועוד.. למידע נוסף אודות השתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר | השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

אודותינו

לחברתנו ניסיון וידע עשיר מזה למעלה של שנים רבות, מוניטין של אלפי לקוחות - גברים ונשים מרוצים מהתהליך והתוצאות, וידע רב בתחום! בכל הנוגע להשתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר | השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • השתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר
  • השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר