טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

השתלת שיער בטורקיה שיטת FUE | השתלת שיער בטורקיה שיטת DHI

האם השתלת שיער כואבת? תנו לנו לבשר לכם את החדשות הטובות! השתלת שיער והתהליך הכולל אינו מכאיב ואינו כואב כלל למטופל, המנתחים המקצועיים שלנו מומחים ומשתמשים בשיטות הכי מתקדמות שיש בעולם ובחומרים המתקדמים ביותר! כן ניתן להרגיש אי נוחות מסוימת או כאב קל לאחר הניתוח עצמו באיזור התורם והמקבל אבל כמובן שזוהי תופעה חולפת וזמנית בלבד! הרופא יספק לכם תרופה לשיכוך כאבים במידה והכאב יהיה. למידע נוסף אודות השתלת שיער בטורקיה שיטת FUE - השתלת שיער בטורקיה שיטת DHI היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

האם ההשתלה יכולה להכשל?

במקרים נדירים וקיצוניים בלבד לעיתים ישנה השתלה שלא תתקבע טוב על ראש המטופל מסיבות שנות שעליהן נפרט בהמשך, על מנת להבטיח את הצלחת הטיפול ויעילותו חשוב שתבחרו בצוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון בתחום שמקפיד לעבוד תחת כל התקנים הנחוצים ושמעניקים לכם שירות מלא ואחריות גם לאחר סיום הטיפול והניתוח, מה יכול להועיל להצלחת הניתוח? יש שאומרים שהקפדה על תזונה נכונה, הימנעות מעישון והמנעות מפעילות מאומצת תיתן בוסט להחלמה. למידע נוסף אודות השתלת שיער בטורקיה שיטת FUE - השתלת שיער בטורקיה שיטת DHI היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

למה דווקא המחיר בטורקיה זול מארצות אחרות?

אז אין ספק שכולם יודעים שהשתלת שיער בטורקיה היא הזולה ביותר מבין שאר מדינות העולם, אך זה לא קשור לטיפול לא מקצועי או צוות רופאים לא מיומן - נהפוכו! צוות הרופאים בטורקיה הוא המוביל בתחום ההשתלות! תהליך השתלת השיער בטורקיה זול בכלל המטבע המופחת שיש במדינה והמצב הכלכלי שלהם, העלויות תוצאות למשכורות שהם מקבלים במדינה ולכן התהליך הוא יותר זול שם.

אודותינו

חברתנו עוסקת בתחום השתלת השיער מזה שנים רבות ובעלת מוניטין רב בתחום, אלפי לקוחות מרוצים ושנים של ניסיון. אצלנו תקבלו את כל המידע, הטיפים וההמלצות הכי חשובות טרם תחילת התהליך מה שיגרום לכם לחוש ביטחון ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר. בכל הנוגע לשיער ראשכם אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • השתלת שיער בטורקיה שיטת FUE
  • השתלת שיער בטורקיה שיטת