טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

השתלת שיער בתורקיה המלצות | השתלת שיער בארץ

 

אז כמה עולה השתלת שיער?

חברים וחברות, השתלת שיער היא פעולה מורכבת שנעשית ע"י רופאים מקצועיים, חשוב לזכור תמיד - בריאותכם היא מעל לכל! תמיד ביחרו במקום מומלץ על רקע המלצות ולקוחות שדיברתם איתן שעברו את פעולת ההשתלה בחברה המדוברת, ודעו לעיתים הזול הוא היקר! השתלת שיער חובבנית שעולה זול גם תיתן לכם תוצאות כאלו ולכן עדיף להשקיע מעט יותר אבל לקבל את הטוב ביותר! למחיר השתלת השיער פקטורים שונים כגון: כמות הזקיקים שיש להשתיל לפי האיזור המקריח, סוג הטיפול, ביהח הנבחר, הצוות המטפל, מה החבילה כוללת ועוד... אנו בטוחים שאצלנו תמצאו את החבילה האולטימיטיבית עבורכם. למידע נוסף אודות השתלת שיער בתורקיה המלצות | השתלת שיער בארץ היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

האם השתלת השיער תמיד מצליחה?

ראשית ההשתלה הלקוח עובר סדרת בדיקות מקיפה על מנת לוודא שהוא מתאים להשתלה, במידה ונראה שיש מישהו שלא מתאים מבחינת התוצאות לעבור את ההשתלה וההשתלה לא תתקבע עליו נכון ולא תהיה אופטימלית אנחנו נהיה הכי כנים שיש ונסביר לו מה האופציות האחרות העומדות לפנינו! כל עוד המטופל שלנו נוהג לפי הוראות הרופא והצוות ההשתלה תמיד תצליח והכי חשוב לא יהיה ניתן לראות שהמטופל עבר השתלה! למידע נוסף אודות השתלת שיער בתורקיה המלצות | השתלת שיער בארץ היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

האם השיער המושתל מחזיק לנצח?

כן חברים וחברות- השיער המושתל הנלקח מהאיזור התורם מאופיין במידה גנטית מאשר שאר אזורי הקרקפת, הוא חזק יותר ולכן הוא ימשיך לצמוח באיזור הדליל בו הוא מושתל מחדש! הוא איננו נושר וניתן להתייחס אליו כאל שיער אמיתי שנולדתם איתו - להסתפר, לחפוף, בריכה, ים, להתגלח ועוד. אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה ומתן ייעוץ, היכנסו לאתר וצפו בכל הלקוחות שלנו שעברו השתלת שיער מקצועית ע"י מיטב הרופאים שלנו.

אודותינו

לחברתנו ניסיון וידע עשיר מזה למעלה של שנים רבות, מוניטין של אלפי לקוחות - גברים ונשים מרוצים מהתהליך והתוצאות, וידע רב בתחום! בכל הנוגע להשתלת שיער בטורקיה בחצי מחיר | השתלת שיער בטורקיה בשליש מחיר אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • השתלת שיער בתורקיה המלצות
  • השתלת שיער בארץ