טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ
דוד כץ השתל שיער בטורקיה

התהליך

התהליך
מתחילים בשיחת היכרות שבה נשוחח על השיער שלכם, על השאיפות שלכם ועל הציפיות שלכם. בשיחה נמסור לכם את כל המידע ונשיב על כל שאלה. לאחר מכן, נגיש את הנתונים לצוות הרפואי, והמועמדות שלכם תיבחן. אם תימצאו מתאימים ותחליטו להתקדם להשתלת שיער, נמתין לתור פנוי ובינתיים נתאם ביחד הכל, כולל אירוח במלון הכי מתאים, טיסות, העברות ומענה לכל הצרכים שלכם במסגרת התהליך.
אנחנו מלווים את המטופלים באופן אישי וצמוד ולא משאירים אותם לבד לרגע. השירות שלנו כולל תרגום מלא לעברית וגם טיפולי תחזוקה לאחר ההשתלה, שיתמכו בצמיחת השיער לטובת תוצאה מקסימלית.
אנחנו לא יוצאים לדרך מבלי שנבטיח לכם 99% הצלחה!

על השתלות שיער
במסגרת הטיפול מוחדרים זקיקי שיער מאזורים שופעים, אל אזורים דלילים או קירחים. הטיפול מיושם באחת משתי שיטות: השיטה הראשונה היא FUE (Follicular Unit Extraction), השיטה השניה היא DHI (Direct Hair Implant). באסטטיסיום, הצוות המקצועי מחליט איזו שיטה היא המתאימה ביותר לכל מטופל ומטופלת. השתלות שיער מודרניות המתבצעות על ידי צוות רפואי מוסמך ומיומן, ובאמצעות ציוד מתקדם, מביאות לאחוזי הצלחה גבוהים ולתוצאה מרהיבה של שיער מלא, יפה וטבעי, כבר בתוך שבועות או חודשים ספורים.

השתלת שיער לנשים? בהחלט
אמנם התקרחות גברית היא תופעה נפוצה, אך גם נשים סובלות מאובדן שיער, שעלול להגיע לדלילות משמעותית ואף להתקרחות. אובדן שיער בקרב נשים יכול להופיע על רקע גורמים שונים: נטייה גנטית, לחץ נפשי מתמשך, סיבות תזונתיות, השפעה הורמונלית, חשיפה לכימיקלים, תסרוקות אגרסיביות ועוד. לפעמים הדלילות או ההתקרחות מופיעות על פני כל הראש ובמקרים אחרים הבעיה קיימת רק באזור מסוים.
אובדן שיער בקרב נשים הוא נושא רגיש, ומתבטא במקרים רבים בפגיעה בביטחון העצמי ובדימוי הגוף. השלכות אלה פוגעות קשות באיכות החיים של האישה ויכולות לגרום למצוקה נפשית. נשים רבות מייחסות לשיער חלק חשוב בנשיות שלהן, ועבורן אובדן השיער גורם לתחושת פגיעה של ממש ביסודות הזהות.
לכן להשתלות שיער בנשים יש חשיבות עצומה, ואפילו העצמה נשית. בעיני, אישה שמחליטה לעבור השתלת שיער היא אישה שבוחרת לעשות צעד משמעותי עבור הנפש והביטחון שלה.
בעיקרון, השתלת שיער בנשים מתבצעת על אותם עקרונות של השתלת שיער בגברים. כלומר, קוצרים זקיקים מאזור שופע ומשתילים אותם במקומות שבהם יש דלילות או התקרחות.

האם נשים צריכות לגלח את הקרקפת לפני השתלת שיער?
אחד החששות האופייניים יותר לנשים ששוקלות השתלת שיער, הוא החשש מגילוח השיער לפני ההשתלה. חשוב לציין שלא תמיד יש צורך לגלח את הקרקפת, ויש ברירות אחרות: אם האישה סובלת מהתקרחות מקומית, למשל באזור המפרצים, ניתן לבצע את ההשתלה בגילוח חלקי של אזור ההתקרחות.
מניסיון העבר, גילוח של כל הקרקפת תמיד מסייע להצלחת התהליך, ואני ממליץ גם לנשים לאזור אומץ ולעשות זאת. אפשר להתייחס למהלך כסמל להגשמת החלום ואפילו ליהנות ממנו ולזכור אותו כחוויה חיובית. כמלווה, אני מקפיד לחזק את המטופלות לכל אורך התהליך ובסופו של דבר אנחנו עוברים את כל השלבים בחיוך.
אל דאגה, כשמתקבלות התוצאות והשיער צומח, החששות נשכחים לחלוטין והתחושה של הגשמת החלום ממלאת את הלב!
רוצות לשאול שאלה על השתלת שיער לנשים? פנו אלי ואשמח להשיב