טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

ויטמנים לשיער יעילים באמת?

רבים מדובר על ויטמינים לשיער כאשר מישהו סובל מנשירת שיער, לעיתים הגוף סובל מחוזרים של ויטמינים שונים בגוף אותם מגלים בבדיקות דם פשוטות ובמציאת חוסר של ויטמין כלשהו ניתן לנטול את התוסף החסר מה שיכול לעזור בהפסקת נשירת השיער, לדוגמא ויטמין D או ויטמין B .

הוויטמינים הכי יעילים לנשירת שיער הם:

אבץ הוא הראשון ברשימה, הוא נחוץ גם למערכת החיסון, גם למערכת העצבים וגם לתהליכים שונים בגוף, ובראש ובראשונה לנשירת שיער במידה וחסר בגוף. מה ניתן לאכול על מנת לעזור לצבירת אבץ בגוף באופן טבעי? שימו לב - בשר בקר, שעועית, קטניות, דגנים מלאי, גרעיני דלעת, גרעיני חמניה, ומוצרי חלב. הויטמין השני האחרי לנשירת שיער במידה וחסר הוא הביוטין - שהוא ויטמין B7 - ויטמין זה משפיע על השיער, ציפורנים , העצמות ועוד ... מאכלים שיכולים לעזור במקרה של חוסר בוויטמין B7 הם: חלב, שמרים וחלמון. למי שאין זמן לאכול את כל הדברים האלו במהלך היום אנו ממליצים לפנות לוויטמינים הסינטטיים הנמכרים ברשתות הפארם שימלאו לכם את החוסר בגוף.

התחלתם לנטול ויטמינים... מתי מתחילים לראות שינוי?

לקוח מספר חודשים עד שתתחילו להרגיש בשינוי מרגע התחלת נטילת הוויטמינים, השיער שלכם יהיה חזק יותר, הציפורנים יפסיקו להישבר ואתם תרגישו אנרגטיים ונכונים יותר. מגוון הוויטמינים הקיימים בשוק הולך ומתרחב מדי יום, תוכלו למצוא ויטמינים לחיזוק השיער כגון: דקל ננסי, רוטס, מולטי ויטמין, שן מין ועוד...

אודותינו

חברת דוד כץ פעילה במשך שנים רבות ובעלת ניסיון רב בכל תחום השתלות השיער, ואצלנו באתר תוכלו להתרשם ממגוון טיפים והמלצות אודות ויטמנים לשיער, תרופות, טיפולים ועוד הקשורים לעולם השיער. אנו מזמינים אתכם להכנס ולהתרשם, למידע נוסף אודות ויטמינים יעילים וממליצים הכנסו לאתר שלנו והתרשמו מכתבות וטיפים נוספים בתחום.
  • ויטמנים לשיער יעילים באמ?
  • ויטמנים לשיער יעילים באמת?