טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

חובה לדעת לפני השתלת שיער

 

אל תיכנעו לבעיה - יש פתרון לכולם!

בשנים האחרונות קיימת עליה ניכרת בנשים וגברים הסובלים מנשירת שיער מוגברת, דלילות והתקרחות, לחצי היום יום, החרדות, העבודה, הקריירה, הפרנסה ועוד לחצים וחרדות נוספות גורמות לנשירת שיער בקרב כולם. לאחר שרבים מהמטופלים ניגשים לבדוק מדוע הם סובלים מנשירת שיער ואינם מקבלים פתרונות או מענה הם ניגשים לפתרון המקובל והיעיל ביותר על מנת להחזיר את עטרת ראשם לקדמותה, והפתרון הוא השתלת שיער!

חשוב לדעת שלא כולם מתאימים להשתלת שיער

כיצד בודקים זאת? כאשר מטופל מגיע לייעוץ אנו מתאמים לו בדיקת התאמה מקיפה בה הוא מקבל את כל המידע והפרטים אודות התאמתו להשתלת השיער, ע"י בדיקה מיקרוסקופית ייחודית לנו ובדיקה של האיזור התורם של המטופל יהיה ניתן לקבל תוצאות ודאיות לגבי התאמת הלקוח לטיפול. נדרש בירור מקיף אודות המצב הבריאותי של המטופל, הכדורים אותם הוא נוטל, מחלות רקע, תגובות אלרגיות ועוד... כל זאת ועוד יבוצע בהליך הראשוני מול המטופל בצורה קפדנית ויסודית.

חשוב לדעת שהשתלת שיער לא עוצרת נשירה.

רבים חושבים שלאחר השתלת השיער הנשירה הטבעית שלהם תופסק, וזוהי טעות, השתלת שיער לא יכולה לעצור המשך נשירה מאזורים אחרים - אך חשוב לעשות הפרדה ולהבין היכן בוצעה ההשתלה והיכן הנשירה הטבעית של השיער ולא לחשוב שהזקיקים שהושתלו הם אלו שנושרים. אם השיער שלכם חשוב לכם ואתם רוצים לחזור כמה שנים אחורה אך חוששים מההליך הרפואי אנחנו פה עבורכם לכל שאלה, ייעוץ ובקשה. הצוות המקצועי שלנו זמין עבורכם 24/7 . למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו והתרשמו.
  • חובה לדעת לפני השתלת שיער
  • חובה לדעת לפני השתלת שיער