טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

חיוך הוליוודי בטורקיה בחצי מחיר | חיוך הוליוודי בטורקיה בשליש מחיר

אנחנו בדויד כץ עובדים עם בתי החולים המתקדמים ביותר בטורקיה, צוותים של רופאים מנוסים ומקצועיים בעלי וותק של שנים בתחום ואנחנו נלווה אתכם באופן אישי בכל התהליך החל מהאבחון הראשוני בארץ, במשך כל הטיפול בטורקיה, ועד לחזרה לארץ ולאחר מכן. עם דויד כץ אתם ביידים טובות - וזאת יעידו אלפי לקוחות מרוצים שעברו טיפולי שינים וטיפולי אסתטיקה בטורקיה וכעת נהנים מחיוך הוליוודי מושלם! למידע נוסף אודות חיוך הוליוודי בטורקיה בחצי מחיר - חיוך הוליוודי בטורקיה בשליש מחיר היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

סוגי הטיפולים שלנו

אז בטורקיה תוכלו להנות ממגון ענק של טיפולי שינים בהתאמה אישית לפי הצורך שלכם, לדוגמא: הלבנת שיניים, כתרי זרקוניה, ציפוי שינים במספר שיטות, השתלות שינים מהתמקדמות ביותר בעולם, טיפולי שורש, יישורי שינים בכל מיני שיטות ועוד... הבחירה בביצוע טיפולים אלו בטורקיה היא איננה מקרית ובעלת יתרונות רבות - הראשית בינהם היא העלות הכספית - כאן בארץ מחירי טיפולי השינים מופקעים ובטורקיה תוכלו לצאת עם חצי מחיר! חשוב לציין שההבדל במחיר אינו נובע מאיכות טיפול ירודה - הנהפוכו הוא הנכון - בטורקיה טיפולי השינים הם מהתמקדים ביותר בעולם ולכן אלפי מטופלים טסים לשם מדי יום כדי להנות מכך. מדובר על חופשה קצרה של כמה ימים שבמהלכה המטופל עובר טיפול אסתטי ברמה הכי גבוהה שיש ועם תוצאות מנצחות!

מעוניינים ביישור שינים? הגעתם למקום הנכון

כיום בעולם יישנן 2 שיטות מקובלות וידועות ליישור שיניים, האחת יישור שינים אורתודנטי והשניה יישור שיניים באמצעות ציפוי חרסינה. השיטה האורתודנטית ידועה לרוב וכאן מדובר על "הגשר" המוכר - השיטה הבסיסית והמקובלת ביותר בה הרופא מדביק לשינים קוביות מתכתיות שבינהם חוט מתכת מושחל עם גומיות וכל זאת מביא לתזוזה של השינים העקומות למקום הרצוי והנחוץ שלהן. מדובר על שיטה זולה ולכן היא הנפוצה ביותר! השיטה השניה של הגשר השקוף הוא אסטתי ופחות בולט ולכן לאחרונה רבים בוחרים בו, מדובר על יישור שינים בלי חוטי מתכת - אלא רק על קשתיות שקופות העשויות מומר דק המתאימות לפה של המטופל ויש להחליפן אחת לשבועיים. על שיטות נוספות וחדשות כגון ציפוי חרסינה ליישור שיניים או יישור שיניים פנימי תוכלו לקרוא באתר שלנו. למידע נוסף אודות חיוך הוליוודי בטורקיה בחצי מחיר - חיוך הוליוודי בטורקיה בשליש מחיר היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

קצת עלינו

לחברתנו ניסיון וידע עשיר מזה למעלה של שנים רבות, מוניטין של אלפי לקוחות - גברים ונשים מרוצים מהתהליך והתוצאות, וידע רב בתחום! בכל הנוגע למראה ולחיצוניות שלכם אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • חיוך הוליוודי בטורקיה בחצי מחיר
  • חיוך הוליוודי בטורקיה בשליש מחיר