טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

חשוב לא לחיות באשליה

 

חולמים על שיער שופע ומלא?

אין פתרונות לרפואה והגעתם למסקנה שהשתלת שיער זה הפתרון היחיד? חשוב מאוד טרם קבלת החלטה לגשת להשתלת שיער לחקור את התחום, להבין בפני מה אתם עומדים, מה ההשלכות ומה היתרונות ומה החסרונות. בשנים האחרונות טיסות רבות יוצאות למגוון יעדים בעולם בהם מבצעים השתלת שיער למטופלים והתוצאות נהדרות ומוצלחות. חשוב לבחור במקום הנכון, עליו קיבלתם המלצות, שמעתם מלקוחות על חוויתם, ראיתם תוצאות של מטופלים שעברו השתלת שיער במקום המדובר ועוד.

אל תדחו לרגע האחרון

כאשר תגיעו לבדיקה ראשונית קודם כל ייחקר המקום התורם, להשתלת שיער מוצלחת חשוב מאוד שהאזור התורם יהיה נכבד ומלא בזקיקים על מנת שאלו יוכלו לעבור לקדמת הראש ולמלא שם את החוסר הרצוי. אם יש לכם אזור תורם מוחלש לצערנו כנראה שהשתלת שיער לא תהיה כדאית עבורכם ונצטרך לחשוב על אופציות חלופיות שיעניקו לכם תוצאה טובה יותר.

למה אשליה?

רבים חושבים שכל הזקיקים שהושתלו ייקלטו בהצלחה ולא כך הדבר, אצל חלק מהמטופלים בהחלט תהיה קליטה טובה של רוב הזקיקים המושתים אך לא אצל כולם באופן חד משמעי, או שגם אצל אלו שנקלטו אצלם הזקיקים בצורה טובה לאחר השנה הראשונה יחוו קליטה חלקית או אזורים מוחלשים וחלשים יחסית. כל מטופל הוא אינדיבידואלי וזקוק ליחס אחר וטיפול שונה, אין מטופל דומה לשני ולכן שיטת ההשתלה אצל כל מטופל היא שונה, לכל אחד אזור תורם שונה, כל אחד יראה תוצאות בצורה שונה בזמן שונה ועוד... אבל אין ספק שבבדיקה מיקרוסקופית ראשונית נכונה, אבחון רפואי נכון, דעה של רופאים מיומנים ועוד מגוון פרמטרים מידת ההצלחה של השתלת השיער עבורכם תהיה מקסימלית.

מרגישים כבר דלילות והתקרחות?

פנו לרופאי עור מומלצים ומיומנים בתחום, בררו מה האופציות שלכם, בצעו בדיקות דם, עברו ניתוח מקיף של המצב הבריאותי שלכם ורק לאחר שעשיתם את כל זה ואתם יודעים שאין בעיה רפואית נראית לעין והפתרון היחידי עבורכם הוא השתלת שיער אנחנו כאן עבורכם.
  • חשוב לא לחיות באשליה
  • חשוב לא לחיות באשליה