טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ
דוד כץ השתל שיער בטורקיה

טיפולי אסתטיקה

לקוחות יקרים, טיפולי אסתטיקה חדשניים עושים היום רק בטורקיה! חברתנו הינה הנציגה הרשמית בישראל של אחד מבתי החולים המוכרים והמקצועיים ביותר בטורקיה, שם תוכלו לבצע מגוון ענק של טיפולי אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר תוך שירות V.I.P וליווי אישית שלנו - צוות מיומן ומקצועי שמלווה אתכם החל משיחת הטלפון הראשונה. בטורקיה ניתן לבצע את כל סוגי הטיפולים בהתאם לתוכנית שנקבעת מראש עם המטופל.


אנו כאן למענכם


חברתנו תלווה אתכם ותעניק לכם שירות מסור ואינטימי לאורך כל הדרך, ובכל ההליך, תוכנית אסטתית רפואית בטורקיה כוללת בין היתר: תכנון ורקע רפואי של המטופל, ייעוץ ואבחון טרם הנסיעה, צוות רופאים צמוד, ביטוח מקיף, מחירים אטרקטיביים, מענה לשאלות וייוץ 24/7, שקיפות מלאה מול המטופל שלנו. מעוניינים לקבל מידע נוסף? צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.


מגוון טיפולי האסטתיקה בטורקיה


טיפולי אסתטיקה בטורקיה הפכו לשם דבר בעולם, ואלפי נשים וגברים טסים מדי שנה להנות ולהתחדש מטיפולים מסורים, מכשירים חדשניים, יחס הוגן ואישי וכל זאת במחירים לכל כיס! להלן חלק מטיפולי האסטתיקה הנעשים בטורקיה: החלקת קמטי הבעה, פיסול פנים, פיסול אף ללא ניתוח ומכוון טיפולים נוספים המתבצעים בפנים ללא התערבות כירוגית והכל במחיר של טיפול הזרקה אחד שנעשה בארץ. הטיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי למבנה פניו ולצרכיו, וכמובן שבנוסף לכל זה אתם זוכים לחבילת הכל כלול שבתוכה טיסות, בית מלון, נהג צמות, צוות זמין 24/7, ושירות ברמה הגבוהה יותר והכי חשוב? תוצאות מנצחות!


למה דווקא בטורקיה?


מערכת הבריאות בטורקיה היא מהתמקדמות בעולם ולא סתם אלפי אנשים נוהרים לשם מדי שנה לבצע מגוון טיפולים בכל תחום, הרופאים מנוסים מאוד, המכשירים מתקדמים, מוענק לכם ביטוח רפואי מקיף וליווי מלא ללא הפסק. אם אתם לא מרוצים מגופכם - אל תתפשרו ובואו לקבל את הטיפול הטוב ביותר שיש, היום ניתן לשנות בקלות במהירות והכי חשוב בבטיחות את כל מה שאתם לא שלמים איתן - והכל בטורקיה המופלאה.