טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

טיפים והמלצות לפני השתלת שיעראז אתם עומדים לפני השתלת שיער?

מברוק! אנחנו פה למענכם עם מגוון טיפים שחשוב שתדעו טרם הטיסה! חשוב להצטייד במכשיר נייד תקין וסוללה מלאה + חבילת גלישה מסודרת עוד מהארץ, חשוב להצטייד עם כלי כתיבה על מנת לרשום את כל ההערות שאתם הולכים לקבל מהצוות הרפואי שלכם, קנו כרית נוחה לצוואר (בימים הראשונים לאחר ההשתלה לא תוכלו להניח את ראשכם בצורה רגילה על כרית המיטה ולכן זה חשוב מאוד שתצטיידו מראש),

חשוב!!!

הצטיידו בחולצות מכופתרות או עם רוכסן - ואל תגיעו עם חולצות שיוצאות מצווארון הראש בלבד, עליכם להיות זהירים מאוד לאחר ההשתלה ולהישמע לכל ההנחיות, אסור לחשוף את הראש לשמש או למים בימים הראשונים לאחר ההשתלה כך שמקלחת טובה יורדת מהפרק ואם באותה התקופה יורד גשם הצטיידו במטריה (כנ"ל גם כהגנה מהשמש). קנו כמות מספקת של ויטמינים ותכשירים לפי מה שנדרשתם לרכוש ל 3 חודשים מראש לפחות, הביאו עמכם כסף להוצאות חריגות שתחליטו לבצע או לרכוש בארץ ההשתלה.

המלצות נוספות

משך ההשתלה אורך כעד 10 שעות מרגע היציאה מהמלון, קחו לכם נשנוש לדרך ומים, אם יש לכם אפשרות להיכנס לפני ההשתלה לחמאם טורקי שירגיע אתכם ויוריד את מפלס החרדה והלחץ - זה יהיה מצוין עבורכם! חשוב להגיע רגועים ונינוחים להשתלה על מנת שתבוצע בצורה המקסימלית ביותר. לאחר ההשתלה אין צורך שתתכננו על שופינג מטורף או טיולים מאורגנים ועוד.. המנוחה חשובה יותר מכל.
  • טיפים והמלצות לפני השתלת שיער
  • טיפים והמלצות לפני השתלת שיער