טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

יישור שיניים בטורקיה | ציפוי שיניים בטורקיה

יישור שיניים בטורקיה הוא אחד מטיפולי השינים הפופלאריים ביותר שמתבצעים בטורקיה, מדובר על טיפול שעוזר בהצבה מחדש של שינים בולטות, לא ישרות, מוטות, מסובבות או כאלה שנמצאות מחוץ לטווח קשת השיניים, ישנן סיבות נוספות לתופעת השיניים הלא ישרות ועל כך תוכלו למצוא מידע נוסף באתר שלנו. מדוע חשוב לטפל בשינים כאלו? לעיתים מטופחים שסובלים משינים עקומות, צפופות, מרווחות ועוד... נתקלים בקושי לסגור את הפה או ללעוס כראוי ולכן מלבד הנושא האסטתי שחשוב לטפל בו - על אחת כמה וכמה מדובר על נושא בריאותי שאין להתפשר עליו.

השיטות המקובלות ליישור שיניים

כיום בעולם יישנן 2 שיטות מקובלות וידועות ליישור שיניים, האחת יישור שינים אורתודנטי והשניה יישור שיניים באמצעות ציפוי חרסינה. השיטה האורתודנטית ידועה לרוב וכאן מדובר על "הגשר" המוכר - השיטה הבסיסית והמקובלת ביותר בה הרופא מדביק לשינים קוביות מתכתיות שבינהם חוט מתכת מושחל עם גומיות וכל זאת מביא לתזוזה של השינים העקומות למקום הרצוי והנחוץ שלהן. מדובר על שיטה זולה ולכן היא הנפוצה ביותר! השיטה השניה של הגשר השקוף הוא אסטתי ופחות בולט ולכן לאחרונה רבים בוחרים בו, מדובר על יישור שינים בלי חוטי מתכת - אלא רק על קשתיות שקופות העשויות מומר דק המתאימות לפה של המטופל ויש להחליפן אחת לשבועיים. על שיטות נוספות וחדשות כגון ציפוי חרסינה ליישור שיניים או יישור שיניים פנימי תוכלו לקרוא באתר שלנו. למידע נוסף אודות יישור שיניים בטורקיה | ציפוי שיניים בטורקיה היכנסו לאתר.

מחירים ועוד

השיטה הזולה ביותר שהיא "הגשר המוכר" נעה בין 6000 ל 12000 ש"ח , ובטיפולי שינים מתקדמים יותר המחירים מתחילים להעלות, תלוי כמובן בסוג הטיפול ובמטופל. אין ספק שטיפולי שינים הן הוצאה לא מבוטלת ולכן רבים בוחרים לבצע זאת בטורקיה - המדינה שנותנת לכם חבילות הכל כלול לטיפולי שינים בחצי מחיר מהארץ שלנו! אז מה תבחרו? תנו לנו להעניק לכם את הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר! למידע נוסף אודות יישור שיניים בטורקיה | ציפוי שיניים בטורקיה היכנסו לאתר.

קצת עלינו

לחברתנו ניסיון וידע עשיר מזה למעלה של שנים רבות, מוניטין של אלפי לקוחות - גברים ונשים מרוצים מהתהליך והתוצאות, וידע רב בתחום! בכל הנוגע למראה ולחיצוניות שלכם אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • יישור שיניים בטורקיה
  • ציפוי שיניים בטורקיה