טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

כיצד בוחרים את המקום הנכון להשתלת שיער?

חווים נשירת שיער? חושבים על השתלת שיער בטורקיה או בארץ? חשוב מאוד לקחת חברה מקצועית שאתם סומכים עליה ושמעתם עליה המלצות וביקורות טובות. לא כל אחד מתאים להשתלת שיער (למרות שיש חברות שיגידו שכן...) ולכן חשוב שהחברה בה אתם בוחרים תבצע בדיקה מקיפה לבדיקת התאמתכם להשתלה ע"י בדיקה מיקרוסקופית שתעניק בצורה מדויקת את כל המידע בהתאמה אישית לראש המטופל. אל תוותרו על בדיקה זו - זה השלב הראשוני שעליו אסור לוותר בשום אופן!

השתלת שיער? איפה מבצעים

על מנת לדעת היכן הכי מומלץ לבצע טיפול של השתלת שיער, בארץ או בטורקיה ואצל איזה רופא? עליכם לבצע סקר שוק מקיף, ברחבי המדיה תמצאו מגוון אתרים שונים המעידים על עצמם שהם המובילים בתחום, מתפקידכם לבדוק לעומקו של עניין ולבקש המלצות מלקוחות שעברו תחת ידיהם של החברה המפרסמת, לקבל פידבקים, תמונות וסרטונים מלקוחות שעברו טיפול השתלת שיער ויכולים להעיד מניסיונם האישי על אופי הטיפול, ההליך הרפואי שהם חוו, היחס שהם קיבלו, דבר זה מאוד חשוב ומאוד מומלץ לבצע טרם סגירת מקום סופי להשתלת שיער.

מהם הגישות המקובלות לבחירת מקום להשתלת שיער?

הגישה הראשונה והמקובלת היא לבדוק את אחוזי הלקוחות שעברו השתלה מוצלחת, ושמחים בתוצאה , כך תוכלו לקבל כיוון מדויק על אופי המרפאה והצלחת ההשתלות על המטופלים. הגישה השניה היא להכנס לעומקו של עניין, לבדוק ולדבר עם מטופלים שחוו את הטיפול ויכולים להעיד מניסיונם, לקבל המלצות ממטופלים שונים שכבר נמצאים אחרי ההשתלה ויכולים לספר חוויות שונות, וזה נכון גם לחוויות שליליות וגם לחיוביות, רק כך תוכלו לדעת מיהי החברה שעומדת מולכם ומה טיב השירות שהיא מעניקה לכם.
  • כיצד בוחרים את המקום הנכון להשתלת שיער?
  • כיצד בוחרים את המקום הנכון להשתלת שיער?