טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ
דוד כץ השתל שיער בטורקיה

למה אנחנו?

למה חשוב לבצע השתלת שיער במקום שמציע מעקב רפואי בישראל?
כמו שאתם יודעים טורקיה היא מעצמה עולמית בתחום השתלות השיער, וזה לא במקרה. בטורקיה מרוכז הרבה ידע וניסיון בתחום וזו גם הסיבה שאנשים מכל העולם בוחרים לעבור השתלת שיער דווקא בטורקיה. נכון שגם המחיר של השתלת השיער בטורקיה הוא יותר אטרקטיבי יחסית, אבל זה לא היתרון העיקרי.
בתוך טורקיה, יש כמובן מרכזים יותר איכותיים ומקצועיים, ויש מרכזים פחות נחשבים. יש מרכזים מצוינים שהם למעשה הסיבה לכך שטורקיה נהנית ממוניטין מצוין בתחום השתלות השיער, ויש קליניקות ברמה מקצועית נמוכה שפשוט מנצלות את המוניטין של טורקיה כדי למשוך מטופלים, אבל הן לא איכותיות בפני עצמן. אז הנקודה הראשונה שלי היא שכן, כדאי לבצע השתלת שיער דווקא בטורקיה. הנקודה השניה שלי היא חשובה מאוד: עדיף לבחור לבצע את ההשתלה במקום שיש לו קליניקה גם בישראל, ויוכל לקבל אתכם לביקורת, לטיפול ולמעקב, אחרי ההשתלה. נכון, השתלות שיער היום מתבצעות באחוזי הצלחה גבוהים, במיוחד אם ביצעתם אותן במקום איכותי ומקצועי. אבל בכל זאת, אף אחד לא יכול לדעת בדיוק איך הוא ירגיש ומה הוא יחווה אחרי הטיפול. לפעמים עולים חששות, יש שאלות לגבי ההחלמה וההתקדמות, וחשוב שיהיה את מי לשאול, ולא בטלפון.
מאוד חשוב שתהיה קליניקה בישראל שתוכלו להגיע אליה פיזית שבועיים, חודש ואפילו חצי שנה אחרי הטיפול. זה גם מאפשר מעקב רפואי, זה גם מאפשר לשפר את התוצאות של ההשתלה ולהציע לכם טיפולי חיזוק שמתאימים לתהליך שקורה ספציפית בשיער שלכם. יש קליניקות בטורקיה שאין להן נציגויות מחוץ לטורקיה, ואלה הרוב. מצד שני, יש מרכזים רפואיים רציניים בטורקיה שיש להם קליניקה נציגה בישראל, ותוכלו להגיע לשם להיבדק ולקבל טיפול המשך, טיפול חיזוק, בכל התחומים: טיפולי PRP, המלצות תזונתיות ותוספי תזונה, הסתכלות על החלמת העור, המלצות על תכשירים ושמפו, ועוד הרבה דברים שיכולים להשפיע על התוצאות של ההשתלה שעברתם.
גם אם הכל בסדר בתהליך ההחלמה וצמיחת השיער, בכל זאת תמיד מרגיע ועוזר לדעת שיש כתובת בישראל, ולא צריך לחזור לטורקיה בשביל להיבדק. זה טיפ חשוב ושיקול דיי מרכזי בבחירת המקום שבו תעברו את ההשתלה. כמובן בנוסף חשוב שתבחרו מקום ותיק עם ניסיון ומוניטין, צוות מקצועי וציוד מתקדם. אם יש לכם שאלות בנושא, אני תמיד כאן. בהצלחה