טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

מינוקסי ופרופסיה - טיפול משולב

מינוקסי ופרופסיה מוכרים מאוד בעולם נשירת השיער, כאשר מטופל ניגש לרופא עור או לבעל מקצוע אחר המתמחה בתחום אלו התכשירים המוכרים והמומלצים ביותר שיוענקו למטופל, רמת האפקט שלהם על השיער הוא מקסימלי ובתוך זמן קצר המטופל יוכל להרגיש בעצירת הנשירה, עיבוי ומילוי השיער. תכשירים אלו מיועדים לנשים וגברים כאחד - ברמת מינון שונות בהחלט.

פתרון מצוין

אם התחלתם להרגיש בנשירת שיער, ובדלילות בולטת לעין, אל תתעכבו פן המצב יחמיר, גשו לרופאי העור המומלצים, בדקו את האפשרויות שלכם וההמלצות של המקצוענים בנוגע לנשירת השיער שלכם, עשו בדיקות מקיפות על מנת לשלול חוסרים תזונתיים וויטמנים וכאשר תגיעו למסקנה שאין פתרון אחר למצב כי "הכל תקין" בריאותית סביר להניח שרופא העור יפנה אתכם להתחיל שימוש בתכשירי המינוקסי או הפרופסיה או בשילוב של שניהם.

מה מטרתו של כל מכשיר

אז כיצד התכשירים המוכרים ביותר בשוק עובדים על הראש שלנו? ראשית כל הם מצטיינים בהרחבת כלי הדם והנימים שנמצאים לנו בקרפקפת ובמקרים שכאלו זה מה שתורם להפסקת הנשירה ולעיבוי השיער עם שימוש נכון לפי הכמות המומלצת. אל לכם לקבוע את המינון לעצמכם ותמיד התייעצו עם אנשי המקצוע הנכונים שיעניקו לכם מניסיונם הרב ויתאימו לכם טיפול אישי.

כיצד נכון לנטול?

למינוקסי ולפרופסיה תפקידים שונים, כל אחד ומרכיביו, וכל אחד פועל בצורה שונה, הם לעיתים מגיעים כטיפול אחד שבו כל אחד עובד אל מטרה שונה אך על זה רק רופא עור יכול להחליט, אם לשלב את שניהם או לקחת כל אחד בנפרד - זה בהנחייתו של מקצוען שמבין בעולם נשירת השיער.
  • מינוקסי ופרופסיה - טיפול משולב
  • מינוקסי ופרופסיה - טיפול משולב