טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

מעוניינים בגאלח אחרי ההשתלה? חשוב שתדעוחושקים בגאלח?

אז החלטתם לעשות השתלת שיער אבל בסופו של תהליך אתם לא רוצים שיער ארוך, אלא גאלח שיראה טבעי ומלא, בשבילכם זה יותר מתאים ויותר מגניב וכל אחד ורצונו הוא, אז חשוב שתדעו שבערך שנה אחרי השתלת שיער יהיה ניתן לבצע גאלח - לאחר תקופת צמיחת הזקיקים אך קחו בחשבון שזה עלול לפגום בתוצאת ההשתלה ולכן מראש אם אתם יודעים שאתם רוצים לעשות גאלח - שיקלו מחדש את התהליך של ההשתלה ובדקו אם הוא כדאי עבורכם.

חשוב לדעת

בסופו של דבר בהשתלת שיער לא מצמיחים שיער חדש - אלא לוקחים זקיקים מאיזור אחר בראש ואותם מחדירים לאיזורים קירחים, ולכן כשהשיער צומח הוא נראה יותר טוב כשהוא ארוך ופחות מומלץ כשהוא בגאלח מבחינת המראה, ויש מצב שזה לא יראה כפי שתכננתם. התייעצו עם אנשי המקצוע לגבי מטרתכם, קבלו תשובות ומידע מקיף ולאחר מכן תוכלו לקבל החלטה שקולה ונבונה אודות גאלח אחרי השתלת שיער.

אודותינו

חברת דוד כץ פועלת בתחום השתלת השיער כבר למעלה מ 15 שנה ובקיאה בתחום השתלת השיער ברמה הגבוהה ביותר בארץ! אצלנו תהנו משירות מקצועי וליווי אישי החל משיחת הטלפון הראשונה, פגישת הייעוץ הרפואית והתאמת המטופל לסוג ההשתלה הנכון לו, אלפי לקוחות מרוצים שכבר עכשיו נהנים משיער מלא ובריא, מחירים אטרקטיביים, שיתוף פעולה עם מגוון בתי חולים מהטובים בעולם, צוות רופאים ברמה הכי גבוהה שיש ועוד.. מתלבטים לגבי ההליך? אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה.
  • מעוניינים בגאלח אחרי ההשתלה? חשוב שתדעו
  • מעוניינים בגאלח אחרי ההשתלה? חשוב שתדעו