טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

נשירת שיער | טיפול בנשירת שיער

מה ניתן לספר על נשירת שיער? גברים ונשים החווים נשירת שיער והדללות בשיער יודעים טוב מאוד שהתסכול הוא גדול! אין פתרון ומענה אמיתי בתחום הרפואה הקונבציונלית - רופאים מקצועיים יכולים להגיד לך "תפחית לחץ" וזה ישתפר ... "תשפריץ מינוקסי ויהיה שיפור" ... "קח את הכדורים האלה אבל הם יכולים להרוס לך את הכבד..." ועוד... וכמה זה מייאש לדעת שאין מענה נכון ומקצועי לתופעה שכל כל הרבה סובלים ממנה! למה בעצם? כי האמת היא שאין לדעת ממה נשירת השיער נגרמת, גם אם הכל תקין בבדיקות הדם שלכם ואתם לא לחוצים והבריאות איתנה אתם יכולים לסבול מנשירת שיער - אז מה יש לעשות? אל תאמרו נואש! יש פיתרון והוא כאן קרוב מתמיד - כמה קרוב? במרחק שעתיים טיסה בלבד!

מהי השתלת שיער?

השתלה היא תהליך כירוגי - אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!!! ליתר דיוק - ביחרו אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון וותק בתחום, אנשי מקצוע שילוו אותכם באופן אישי החל מהשיחה הראשונית ועד שנים אחרי תום הטיפול, בצעו סקר שוק נרחב, בקשו המלצות, ראו סרטונים ותמונות, בקרו בחברה בה את בוחרים, אל תקנו חתול בשק במיוחד שמדובר על בריאותכם! אנחנו כאן בדויד כץ מעניקים לכם את השירות הטוב ביותר, עם צוות רופאים מקיף ובעל ניסיון שילווה אותכם מהרגע הראשון! לתמונות וגלריות, המלצות ולקוחות אודות נשירת שיער | טיפול בנשירת שיער - היכנסו לאתר והתרשמו.

כמה עולה השתלת שיער?

כמובן שלא ניתן עכשיו לומר לכם על מחיר השתלת שיער כי בעצם השתלת שיער היא אינדיבידואלית לכל מטופל, ע"פ הפרמטרים השונים שנלקחים בבדיקה הראשונית כגון: איזור התורם והנתקם, צפיפות השיער, גיל המטופל, המטרה, ועוד... סמכו עלינו שהמחירים שווים לכל נפש והתוצאה תהיה שווה כל שקל שתוציאו! חברים וחברות - ראש מלא שיער זה החלום שלכם? אנחנו כאן להגשימו ולבוא לקראתכם בכל דרך! למידע נוסף אודות נשירת שיער - טיפול בנשירת שיער היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

קצת עלינו

לחברתנו ניסיון וידע עשיר מזה למעלה של שנים רבות, מוניטין של אלפי לקוחות - גברים ונשים מרוצים מהתהליך והתוצאות, וידע רב בתחום! בכל הנוגע לשיער ראשכם אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.