טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

פרופסיה האפשריות ללקיחתהמהן האפשריות כשמדברים על פרופסיה?

לתרופת פרופסיה קיימות 2 אפשרויות לקיחה - הראשונה היא פרופסיה למריחה והשניה היא כדור פרופסיה. מה יעילותן ? מה השוני בינהם? מה תופעות הלוואי של כל אחד מהתוצרות הנ"ל? חשוב לדעת!!!

ראשית חשוב לדעת מדוע גברים מתקרחים?

הבעיה העיקרית אצל גברים היא הורמון הנקרא DHT - הורמון זה כאשר הוא נמצא ברמות גבוהות בגוף זה גורם להאטה בצמיחת מחזור השערה ולאט לאט עם הזמן נשאר פחות ופחות שיער על הראש עד מות הזקיק - ומכאן הדרך לקרחת לא תאחר לבוא.

אין סיבה רפואית?

כאשר הגבר מקריח ואין סיבה רפואית נראית לעין רופאי העור ומקצוענים בתחום קרוב לוודאי יציעו לו לקחת פרופסיה, לשיקולו בכדור או למריחה. השימוש בתרופה זו הוא קבוע והפסקת הנטילה תחזיר את השיער לקדמותו והנשירה תחזור לעצמה. כאשר נטולים פרופסיה בכדור דרך הפה החומר הפעיל מתפשט במהרה ומגיע לכבד - מה שפחות מומלץ כמובן, ותופעות הלוואי בעת לקיחת הכדור גדולות יותר מאלו של פרופסיה למריחה - ולכן רבים בוחרים בשיטה של פרופסיה למריחה על נטילת כדור.

אודותינו

חברתנו פעילה בתחום השתלות השיער מזה למעלה כ 15 שנה, ובעלת אלפי לקוחות מרוצים שהפסיקו את הנשירה, עברו השתלת שיער מוצלחת ונהנים כעת משיער מלא ובריא, אם גם אתם מעוניינים להגשים את החלום פנו אלינו להתייעצות ומידע נוסף ונשמח לעזור.
  • פרופסיה האפשריות ללקיחתה
  • פרופסיה האפשריות ללקיחתה