טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

פרופסיה - היא היעילה ביותר להפסקת ההתקרחותסובלים מנשירת שיער?

כל פתרון אחר לא צלח? אובדי עצות? אל תאמרו נואש! בעת ביקורכם אצל רופא העור כפתרון אחרון הוא יציע לכם לנטול פרופסיה, אחת התרופות המובילות לגברים בתחום נשירת השיער, למילוי ועיבוי והפסקת הנשירה, רבות מדובר עליה בארץ ובעולם וכמו שהיא טובה ומומלצת כך גם תופעות הלוואי שלה יכולות להיות קשות. תרופה זו מיועדת לגברים בלבד במינון של 1 מ"ג , למניעת התקרחות ובמינון של 5 מ"ג לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית.

התחלתם לנטול פרופסיה?

בשעה טובה, התוצאות לא יאחרו לבוא! אומנם יקחו 3 חודשים בערך עד שיתחיל להראות שינוי אך הזמן יעבור מהר ותהנו מהתוצאה בהקדם, רבים מהנחקרים הודו כי צפיפות השיער גדלה, עובי השיער ואורך השיער השתפר, והנשירה הפסיקה, אך שימו לב - ישנן תופעות לוואי רבות היכולות להגרם כתוצאה מנטילת הפרופסיה כגון: בעיות בזקפה, חוסר שפיכה, הנמכה בקצב הלב, דיכאון, חרדות ועוד... אך חשוב גם לדעת שבמידה ותסבלו מאחת תופעות הלוואי הלא רצויות תוכלו להפסיק עם נטילת הכדור וגם התופעות יפסיקו במקביל.

התרופה המוכחת כיעילה ביותר להתקרחות

נכון לשנת 2022 הפרופסיה אושרה לטיפול במניעת הקרחה ויצאה מוכחת כיעילה לאחר מחקרים רבים וניסיונות על אלפי מטופלים בארץ ובעולם, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ורופאי העור הנכונים על מנת שיעניקו לכם אבחנה מדויקת רפואית על התאמת מינון הפרופסיה הנכון עבורכם. למידע נוסף אודות פרופסיה לעצירת התקרחות פנו אלינו ונשמח לעזור.
  • פרופסיה - היא היעילה ביותר להפסקת ההתקרחות
  • פרופסיה - היא היעילה ביותר להפסקת ההתקרחות