טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

ציפוי חרסינה בטורקיה | ציפוי שיניים למינייט בטורקיה

 

במאמר זה נפרט אודות הטיפולים החדשניים שלנו

טיפולים אסתטיים, כירוגיית פה ולסת, כתרי זרקונייהף השתלות שיניים, ציפוי חרסינה לשינים, הרמת סינוסים, השתלות עצם, ניתוחי חניכים, ניתוחי לסת עליונה, כתרים לשינים, שינים תותבות, שיקום הפה, הלבנת שינים, השתלת שינים, שתלים דנטלים, ציפוי חרסינה בטורקיה | ציפוי שיניים למינייט בטורקיה ועוד... למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

ציפוי חרסינה - מה זה?

הטרנד שכבש את העולם ברפואת השיניים זה ציפויי שינים בחרסינה ולמינייט, מדובר על ציפוים דקיקים אשר מודבקים על חזיתות השינים, הן עמידות בפני חומרים שונים, לא נשחקים ולא ניזוקים, ונשמרים לאורך שנים! הציפויים נעשים בהתאמה מושלמת לפה המטופל ויוצרות קו אחיד ומושלם של שינים בריאות וחזקות- הטיפול מתאים למי שסובל משינים עקומות, לא ישרות, מסובבות ועוד. קיימים סוגים שונים של ציפוי חרסינה כגון זירקוניה, למינייט ועוד... וסוג הציפוים מותאמים באופן אישי לפי כל מטופל והצורך, הבחירה נעשית בשיתוף פעולה עם הרופא המטפל. אז למה לעשות ציפוי חרסינה בטורקיה ולא בארץ? אז בטורקיה המחיר שתשלמו יהיה מחצית ממה שתשלמו על טיפולים בארץ, שם הכל נעשה תחת פיקוח רפואי ומיומן של הרופאים הכי מומלצים בעולם! למידע נוסף אודות ציפוי חרסינה בטורקיה | ציפוי שיניים למינייט בטורקיה היכנסו לאתר שלנו.

כיצד זה מתבצע?

טיפול של ציפוי שינים בחרסינה לוקח בערך שבועיים שלושה שבתוכם יש מספר מפגשים לפי הצורך, במהלך הרופא מודד את השינים ומתאם ציפיות עם הלקוח, שולח את הדגמים למעבדה, מכין את ציפוי החרסינה, מכין את השינים לקראת הציפוי ומדביק את הציפוים, התוצאה? לא תאמינו! לא תרצו להפסיק לחייך! למידע נוסף אודות ציפוי חרסינה בטורקיה | ציפוי שיניים למינייט בטורקיה היכנסו לאתר שלנו.

קצת עלינו

חברת דויד כץ עוסקת בתחום טיפולי השינים בטורקיה מזה שנים רבות ובעלת ניסיון וותק בתחום, תנו לנו לדאוג לכם לטוב ביותר! למידע נוסף אודות חיוך הוליוודי אל תתפשרו על מקום אחר ופנו אלינו - אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת במספר 054-7878243 או באתר שלנו בכתובת https://www.davidkatz.co.il/.
  • ציפוי חרסינה בטורקיה
  • ציפוי שיניים למינייט בטורקיה