טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

באיזה גיל מומלץ וכדאי לבצע השתלת שיער?
להשתלת שיער אין גיל ספציפי וניתן לבצע השתלה ללא מגבלת גיל, כמובן שבמידה והתורה מתאים להשתלה ולאחר בדיקות קפדניות.

האם השתלה מיועדת לכל סוגי ההתקרחות?
אין ספק שהקרחה יכולה להגרם ממגוון רב של אופציות כגון סיבות רפואיות, הורמונים, גנטיקה, מצב תורשתי, חוסר תזונתי, סיבה סביבתית, לחץ נפשי, דכאון ועוד ... הסיבות רבות ומגוונות ולכן מתבצעת בדיקה מקיפה טרם ההשתלה על מנת לבדוק את מידת התאמתו של הלקוח לסוג ההשתלה הרצויה, ובמידה והוא מתאים הוא מועמד פוטנציאלי להצלחה.

האם זה כואב?
מדברי המטופלים שלנו - כל מטופל חווה את תהליך ההשתלה בצורה שונה, לחלק התהליך לא מורגש ולא כואב כלל ולחלק קימת אי נעימות, אין ספק שזה מצב אינדיבידואלי לכל אחד ואחת וסף הכאב שלו, כמובן שההשתלה מתבצעת תחת הרדמה מקומית לכל המעוניין ולכן הכאב לא אמור להיות מורגש כלל.

האם אחזור לשיער של לפני כמה שנים?
לפני שנים היה לכם שיער שופע ובריא, השנים אמרו את שלהם והדלדול נראה לעין בצורה ניכרת, השתלת שיער איננה הולכת לשחזר כל שערה ושערה שאיבדתם אך בהחלט היא תביא עמה תוצאות מוצלחות ותצליח לשחזר את המראה המלא באופן המקסימלי בתהליך.
בגלל שמדובר בזקיקים שנלקחים מאיזור תורם בראש התוצאה תהיה טבעית ויפה ולא יהיה ניתן להבחין שמדובר בהשתלה.

עשיתי השתלה - מתי אראה תוצאות?
בשעה טובה אתם אחרי ההשתלה - וההתרגשות גדולה, לאחר מספר חודשים של מנוחה וטיפול נכון בקרקפת התוצאות לא יאחרו לבוא ותוכלו לראות תוצאות ראשוניות בהקדם, לכל מטופל התוצאות מגיעות בשלב שונה ותהליך הצמיחה הוא אחר והדרגתי , היו נינוחים ורגועים וסמכו עלינו שהתוצאה תהיה מושלמת בסופו של התהליך.

ניתן לחזור לתפקד רגיל לאחר השתלת שיער?
ביצעתם השתלת שיער? חזרתם לארץ? אנו ממליצים על מספר ימים של מנוחה בבית, אם העבודה היא לא פיזית ואין חשש להיפגע באיזור הראש אז כמובן שניתן לחזור לתפקוד שוטף, אך במידה ויש סכנה של פגיעה או מגע באיזור הקרקפת אנו ממליצים על חופשה קטנה לפני החזרה לשגרה על מנת שההשתלה תוטמע בצורה התקינה ביותר ללא נזק לא רצוי.

האם אתם מלווים אותנו בתהליך?
ברור! הצוות המקצועי שלנו כאן עבורכם יד ביד לאורך כל התהליך, דואג ושומר עליכם שתהיו רגועים - אנחנו מטפלים עבורכם בהכל!

האם אני מתאים להשתלת שיער?
על מנת לבדוק את מידת ההתאמה של המטופל להשתלת שיער ראשית מתחילים בשיחת טלפון ראשונית ללא התחייבות, בה תקבלו מידע אודות התהליך וכל מה שנדרש, לאחר מכן תגיעו אלינו לבדיקה מיקרוסקופית שתעניק לנו את התשובה הברורה מכל לגבי מידת התאמתכם להשתלת השיער.

מהי השתלת שיער?
כמו כל תהליך רפואי כירורגי גם תהליך ההשתלת שיער נחשב באותה קטגוריה, מטרת ההשתלת שיער היא להשתיל זקיקים מאיזור אחר בראש לאיזור מקריח באיזור שונה, תהליך זה הוא תהליך כירוגי רפואי אשר מתבצע רק ע"י רופאים מקצועיים ומיומנים בתחום, ולאחר השתלת השיער בסוף תקופת ההחלמה תוכלו להנות משיער מלא ושופע.

מה הגיל המומלץ?
מניסיון אישי שלנו מרבית לקוחותינו מגיעים כבר בגיל 25 בצע השתלת שיער - וזה כמובן יכול לנוע עד גיל 70 ומעלה - כל מי שחולם על שיער שופע ובריא - הגיל זה לא האישיו - ניתן לבצע בדיקת התאמה ולהגשים את החלום ממש בקרוב!

האם השתלת השיער כואבת?
התהליך עצמו אינו כואב ואתם נמצאים תחת הרדמה מקומית, כל מטופל חש את דרגת הכאב בצורה שונה ואישית, חלק מרגישים יותר באי נוחות וחלק לא - אין ספק שהרופאים המקצועיים שלנו ידאגו לכם לטוב ביותר וההשתלה תועבר בהצלחה ללא כאב כלל.

האם צריך יותר מהשתלה אחת?
מניסיוננו הרב שנים - לא נדרשנו לבצע יותר מהשתלה אחת למטופלים שלנו, במידה והשנים יעברו והמטופל רוצה לבצע השלמה של השתלה - אין עם זה שום בעיה.

עברתי תהליך של מיקרו פיגמנטציה בקרקפת.. האם אני עדין מתאים להשתלה?
כן – זה אפשרי אין שום מניעה

חובה לגלח לפני השתלה?
אצל גברים מגלחים את הראש כולו – גם באזור התורם וגם מקדימה - ברוב המקרים.
בהשתלות של נשים ניתן לעבוד בצורה קצת שונה ולקחת השתלה מסוג אחר המותאמת לנשים ובמקרה כזה לא תמיד נהיה חייבים לגלח את שיער ראשה של האישה, כל מקרה לגופו ויש לבדוק זאת טרם ביצוע ההשתלה.

יש לי צלקת בראש... האם אני עדיין יתאים לתהליך?
כן, ניתן לבצע השתלת שיער באזורים מצולקים , צריך לבחון את עומק הצלקת וצורתה על פני העור כדי לאבחן ולנסות לשער אם השתלה באזור תוכל להיקלט בהצלחה, ברוב המקרים אנו ממליצים לנסות להשתיל ולקחת את הצאנס שההשתלה תצליח והשורשים יצליחו להיות מוזנים מכלי הדם מסביב לזקיק למרות הנזק שיש על העור.

אז למה דווקא בטורקיה?
בשנים האחרונות טורקיה הפכה לשם דבר בעולם השתלת השיער, ומיליונים נוהרים אליה מכל מדינה על מנת לבצע טיפול של השתלת שיער, כברים ונשים כאחד.
המיקום נגיש וקרוב, מדובר בטיסה קצרה. הציוד הרפואי בבית החולים להשתלות שיער הינו מהמתקדמים בעולם והצוות הפרא רפואי שמבצע את השתלת השיער מקצועי ומנוסה.

רק רופא מבצע את התהליך?
רק רופאים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום הזה מבצעים השתלת שיער! אצלנו בדוד כץ אנו מעמידים לשירותכם את הרופאים המתקדמים ביותר שיש - עם ניסיון וותק ואלפי לקוחות מרוצים - אין לכם מה לחפש במקום אחר! .

ניתן לבצע ספורט לאחר ההשתלה?
אל תמהרו וקחו את הזמן להחלמה מהירה ותקינה, תנו לגוף לנוח ובערך כחודש לאחר ההשתלה חזרו בהדרגתיות לבצע פעילות ספורטיבית רגועה והמשיכו להיזהר ולהקפיד על הראש ממגע, מכה או פציעה לא רצויה.