טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

שכפול זקיקי שיער – כל מה שחשוב לדעתשכפול זקיקי שיער

כשמדברים על השתלת שיער מדברים בשורה התחתונה על שכפול זקיקי השיער של המטופל, אצלנו באתר תוכלו להתרשם קודם כל מאיך השיטה עובדת, מה זה בעצם שכפול זקיקי שיער, כל המידע אודות השתלת שיער ועוד... במאמר זה נציג עבורכם בקצרה את חשיבות שכפול זקיקי השיער להצלחת השתלת השיער. כאשר אנו ניגשים לטיפול של השתלת שיער בארץ או בחו"ל אנו עוברים בדיקות קפדניות לשם התאמת והצלחת ההשתלה המקסימלית, אנו בודקים את זקיקי השיער וטיבם, את הכמות והאיכות ורק לאחר מכן מחליטים האם המטופל או המטופלת שלנו מתאימים להשתלת שיער.

התהליך החדשני

תהליך שכפול השיער הוא תהליך מהפכני וחדשני ששינה לאלפי מטופלים את החיים!!! התהליך הוא תהליך רפואי וקפדני הנעשה ע"י מומחים בתחום בעלי וותק וניסיון בקליניקה היגיינית ואסתטית בתנאי מעבדה ברמה הגבוהה ביותר, לאחר שהזקיקים שהוצאו מרש המושתל חוזרים למעבדה בצורת איכות מוגמרת הם יוזרקו לשכבת העור/הדרמיס של המטופל על ידי רופאים מוסמכים בלבד ובאזורים המתקרחים הרלוונטיים וכך בעצם תהליך ההשתלה יוצא לדרך, התהליך הוא פולשני אך בטיחותי ואין כל מקום לדאגה במידה והפעולה נעשית על ידי המומחים הנכונים.

הפתרון האולטימטיבי

אם אתם סובלים מנשירות שיער ואין לכם כל מענה אחר או פתרון אחר מלבד השתלת שיער - וזה הרגע שלכם ללכת על זה ולהנות משיער שופע אנו ממליצים לכם בחום לפנות לחברתנו המומחית בתחום ובעלת בוותק של למעלה מ 15 שנים, אלפי לקוחות מרוצים, ותוצאות מדהימות! היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהתמונות/התהליכים/הרופאים/בתי החולים איתם אנו פועלים/בתי המלון/חבילות הכל כלול שלנו/המחירים ועוד. למידע נוסף פנו אלינו ונשמח לעזור בכל עת.
  • שכפול זקיקי שיער – כל מה שחשוב לדעת
  • שכפול זקיקי שיער – כל מה שחשוב לדעת