טלפון דוד כץ
וואטסאפ דוד כץ

DTC השתלת שיער | DTC טיפול שיניים

מדי שנה אלפי מטופלים מארץ ישראל ומרחבי העולם מגיעים לטורקיה לטיפולי DTC השתלת שיער | DTC טיפול שיניים מתקדמים! אין ספק שבשנים האחרונות הבשורה החדשה הגיעה אל כולם! טיפולי שינים והשתלות שיער מבצעים רק בטורקיה! בעלות של חצי מחיר ובטיפולים מתקדמים ומקצועיים אין ספק שהבחירה הנכונה עבורכם ועבור כל מי שמעוניין בטיפולים מסוג זה היא לבצע זאת בחברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך! \ אנחנו בדוד כץ כאן למענכם עם ליווי 24/7 , מענה מקצועי זמין תמיד, צוות רופאים מומחה, בתי חולים מתקדמים, בתי מלון מפוארים, ייעוץ והכוונה ללא תשלום, טיפולים מתקדמים ועוד...

הבדיקה המיקרוסקופית שעליה אסור לכם לוותר

לא משנה באיזו חברה תבחרו לעבור השתלת שיער - חשוב שתדעו! השתלת שיער מבצעים רק אחרי שעברתם בדיקה מיקרוסקופית שתאפיין את התאמתכם להשתלה, ולסוג ההשתלה אם בכלל. אצלנו הכל שקוף ופתוח - במידה ואינכם נמצאים מתאימים להשתלה לאחר הבדיקה שלנו - אנו לא נעביר אתכם סתם תלאות, ולא נטיס אתכם לטורקיה כשאנו יודעים שהתוצאות של ההשתלה לא יצאו תקינות, אנו חושפים בפני המטופלים שלנו את כל האמת ואת אחוזי ההצלחה ויחד ובשיתוף פעולה ומידע וייעוץ מקצועי אנו מגיעים להבנה והכלה אודות ההשתלה לאותו מטופל. למידע נוסף אודות DTC השתלת שיער | DTC טיפול שיניים היכנסו לאתר שלנו.

למי מתאים אבחון מיקרוסקופי?

האבחון שלנו מיועד לכל מטופל או מטופלת שסובלים מהתקרות במפרצים או בפדחת, למי שסובל מדלילות בכל איזור בראש, לכל מי ששוקל לבצע השתלת שיער בעתיד, ולמי שבעצם מעוניין בשיער שופע ובריא יותר! התהליך קל וללא כאב ומעניק לכם מידע מדויק על התאמתכם לטיפול. האבחון הוא ללא עלות, במועד שנוח לך ובליווי צמוד.

אודותינו

חברתנו עוסקת למעלה מ 20 שנה בתחום ה DTC השתלת שיער | DTC טיפול שיניים ואנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות עבור התאמה ואבחון של המטופל לטיפול. אלפי לקוחות מרוצים, תמונות וסרטונים באתר, ביקורות והמלצות, בתי חולים מהמתקדמים בעולם, רופאיים מקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש! אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום.